Програма музею

Панорама Львова, др. половина XVIII ст. (1929) Зиґмунда Розвадовського і Станіслава Яновського
Панорама Львова, друга половина XVIII ст. (1929) Зиґмунда Розвадовського і Станіслава Яновського

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ФОТОГРАФІЇ У ЛЬВОВІ» – благодійна програма зі збереження історико-культурної спадщини міста Львова та популяризації творчої спадщини львівських майстрів старовинної фотографії у Львові.

МЕТА БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ – привернення уваги до минулого міста, адже фотографія є документом, який певним чином допомагає зрозуміти чи пояснити суспільні явища та події, належно оцінити картини міського життя минулого.

ОСНОВА БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ – популяризація творчої спадщини львівських майстрів старовинної фотографії у Львові шляхом об’єднання та показу приватних збірок фотографій та поштівок старовинного Львова у Музеї історії фотографії у Львові.

ЗАВДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ:
1. Зберігання дослідницького матеріалу (фотографій, негативів тощо) з дотриманням відповідних умов у приміщеннях для зберігання, а також відповідної якості техніки (сканера, комп’ютерів, носіїв інформації тощо);
2. Опрацювання зображень шляхом оцифрування, ідентифікації, датування, детального наукового опису, каталогізації;
3. Дослідження архівного матеріалу та оплати за користування архівними джерелами;
4. Залучення до формування цілісної збірки фондових колекцій львівських музеїв, приватних колекцій та родинних архівів; можливість придбання фотографій, негативів, скляних негативів чи права їх використання у Музеї історії фотографії у Львові;
5. Створення консолідованого мультимедійного ресурсу з метою культурно-просвітницької діяльності та доступного користування візуальною інформацією можливих користувачів.
6. Створення електронної версії збірки старовинних фотографій міста Львова, в тому числі шляхом випуску інформаційного квартальника;
7. Залучення до співпраці як українських, так і міжнародних дослідників культурної історії Львова.

ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ – створення Музею історії фотографії у Львові, в якому кожен охочий зможе ознайомитись з візуальною інформацією про видозміни міста Львова, зафіксовані у ексклюзивних старовинних фотографіях, негативах, поштівках тощо; збереження історико-культурної спадщини міста Львова та передачі її наступним поколінням.

ДО БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ФОТОГРАФІЇ У ЛЬВОВІ» МОЖЕ ДОЛУЧИТИСЯ КОЖЕН!
Запрошуємо усі підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та підпорядкування, фізичних осіб підтримати програму.

ЯК МОЖНА ДОЛУЧИТИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ПРОГРАМИ «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ФОТОГРАФІЇ У ЛЬВОВІ»:
1. Сприяти створенню Музею історії фотографії у Львові: надати у користування (власність) приміщення для зберігання дослідницького матеріалу (фотографій, негативів тощо) та їх показу громадськості; надати техніку (сканери, комп’ютери, носії інформації тощо);
2. Надати право тимчасового використання збірок фондових колекцій львівських музеїв, приватних колекцій та родинних архівів з метою показу у Музеї історії фотографії у Львові; можливість придбання фотографій, негативів, скляних негативів чи права їх використання у Музеї історії фотографії у Львові.
3. Відчужити (продати, подарувати тощо) фотографії, негативи, скляні негативи.
4. Перерахувати кошти на підтримку програми.
5. Стати інформаційним партнером: надати інформаційну підтримку, розмістивши банер чи інформацію про програму на своїх ресурсах.